Katalog Presell Pages

Promowanie i reklama witryn internetowych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Zdolność kredytowa

W okolicznościach, kiedy nie jesteśmy pewni, czy posiadamy zdolność kredytową czyli czy nasze dochody są dostateczne, żeby złożyć wniosek o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny dostajemy do dyspozycji kalkulator zdolności kredytowej. Narzędzie to jest zupełnie darmowe i nie zobowiązujące do niczego. Przy pomocy kalkulatora kredytowego niemalże od razu dowiadujemy się czy nasza zdolność kredytowa jest dostateczna.

Kupując mieszkanie, dom lub jakąkolwiek inną nieruchomość potrzebujemy jeszcze znać wartość nieruchomości jaką kupujemy. Nie stanowi to żadnej przeszkody, ponieważ także na tej stronie mamy do dyspozycji kalkulator kosztów zakupu nieruchomości.

Kiedy już znamy naszą zdolność kredytową, wartość kupowanej nieruchomości powinniśmy poznać szczegóły naszego kredytu. Idealnie sprawdzi się w tej sytuacji kalkulator oprocentowania kredytu. Wówczas już tylko pozostaje nam do wyboru instytucję finansową czyli bank z określonym kredytem lub pożyczką, jeśli celem kredyty nie nabycie nieruchomości tylko kupno czegoś do domu, kupno auta, wyjazdu na wczasy itp.