Katalog Presell Pages

Promowanie i reklama witryn internetowych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Zarabiaj w programach partnerskich

Bardzo dobrą i najskuteczniejszą jak do tej pory formą zarabiania w sieci są programy partnerskie. Co to jest program partnerski? Program partnerski to umowa między właścicielem pp, a twórcą strony WWW czyli Tobą. Ktoś proponuje reklamowanie czegoś czym może być produkt lub usługa, a Ty u siebie tworzysz reklamę z odnośnikiem, który wiedzie internautę do strony z produktem. W ten sposób zapewniasz firmie reklamę, a za polecony produkt otrzymujesz uprzednio ustaloną prowizję partnerską. Twoje dochody mogą być bardzo duże. Uzależnione to jest od włożonej pracy i poświęconego czasu.


Polecony klient z Twojego przekierowania dociera na witrynę zleceniodawcy, zostają mu przypisane pliki Cookies, które ważność zachowują bardzo długo. Klient nawet po kilku miesiącach robi zakup u naszego zleceniodawcy, a Ty otrzymujesz pieniądze od tej transakcji. Do programów partnerskich można przystąpić po zarejestrowaniu się na stronie właściciela programu. W zasadzie jest to już wszystko. Ściągamy materiały promocyjne ze strony programu, dodajemy je na naszą stronę i program jest już uruchomiony.

Niestety nie jest to koniec, ażeby duża gotówka wpadała sama do naszej kieszeni. Musimy przede wszystkim posiadać wartościową stronę powiązaną tematycznie z danym programem partnerskim. Tylko dopasowanie tematu naszego serwisu z tematem jaki promujemy zapewni nam sukces. Nie można promować np. produktów erotycznych na witrynie z zabawkami dla dzieci, bo skazani będziemy na niepowodzenie. Przykłady tego typu można mnożyć. Tylko akcja promocyjna, docelowa jak jest w przypadku programów partnerskich daje gwarancję sukcesu.