Katalog Presell Pages

Promowanie i reklama witryn internetowych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Wydawnictwa cyfrowe

Unowocześnianie najnowszych dziedzin techniki widzimy na co dzień. Stale ulepszamy otaczającą nas rzeczywistość. Celem jest wygoda i poprawa naszego życia. Jest pewna dziedzina, co do której niektórzy są bardzo sentymentalni. Chodzi mianowicie o książkę. Zawsze była papierowa, materialna. W ostatnich latach, nie jest to oczywiście szał ostatnich dni, zaczęły się pojawiać publikacje elektroniczne. Osobom, które nie wiedzą o co chodzi należy się w tym miejscu krótkie wyjaśnienie. Książki elektroniczne lub e-książki zwane przeważnie ebookami są plikami najczęściej w postaci PDF.

Jest to najpopularniejszy format i możemy go odczytać na komputerze, palmtopie, telefonie komórkowym oraz na czytniku elektronicznym zwanym e-czytnikiem.

Jest to bardzo wygodny sposób, ponieważ pliki elektroniczne fizycznie nie zajmują nam wcale miejsca. Wgrywamy je do naszego czytnika lub innego urządzenia i w każdej chwili możemy do niego zajrzeć i czytać naszą ulubioną lekturę. Będąc np. na spacerze mamy w kieszeni małe urządzonko w pamięci którego znajduje się nawet kilkaset publikacji.