Katalog Presell Pages

Promowanie i reklama witryn internetowych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Stań się bogaty dzięki edukacji

Serwis stworzony przede wszystkim dla osób chcących robić trochę więcej niż tylko pracować grzecznie na etacie. Postępując w ten sposób nie można ani trochę zrealizować swoich marzeń i celów, gdyż jesteśmy przez cały czas uzależnieni od swoich pracodawców. Praca na etacie to realizacja celów pracodawców. Nie wiesz co będzie jutro, gdyż nasza sytuacja zależy od tego co zrobi nasz pryncypał.

Spostrzegł to już w swojej młodości Robert Kiyosaki, którego późniejsze życie toczyło nieco w inny sposób niż większości ludzi. Kiyosaki stał się rentierem mając 47 lat. W publikacjach napisanych przez niego doradza co należy robić, jak postępować by doczekać się takiej sytuacji jak ta, w której on się znajduje.

Robert Kiyosaki jest inwestorem, przedsiębiorcą i nauczycielem, a głoszone przez niego spostrzeżenia na temat tworzenia bogactwa nie są zgodne z ogólnie panującymi opiniami. Zakwestionował on i zmienił to, jak o finansach myśli większość ludzi na świecie. Odrzucił sens „starych” rad typu: poszukaj sobie dobrą pracę, ciężko haruj, oszczędzaj pieniądze, spłacaj długi, inwestuj długoterminowo.

Na stronie Bogaty ojciec znajdziesz wiele propozycji, które pozwolą Ci osiągnąć wyższy poziom życia i cieszyć się bogactwem, a nie ciężko harować dla kogoś. Książki, multimedia oferowane przez nasz serwis nauczą cię mądrego inwestowania. Zapraszamy do serwisu Bogaty Ojciec.