Katalog Presell Pages

Promowanie i reklama witryn internetowych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Sposoby pomocne w zajściu w ciążę

Jednym problemów z jakimi się boryka dzisiejszy świat jest problem z zajściem w ciążę. To kardynalny powód braku potomstwa przez wiele par. Jednakże każdy przypadek braku potomstwa może być inny. Istnieje tyle różnych czynników, które mogą wpływać na taki stan rzeczy, że do każdego przypadku trzeba podchodzić indywidualnie.

Tak też robił znany chyba wszystkim ojciec Grzegorz Sroka. W świecie medycyny naturalnej jest postacią niezwykle znaną i popularną. W swoim życiu pomógł w uzyskaniu potomstwa bardzo wielu parom, które miały problemy z tą dolegliwością i którym współczesna medycyna nie była w stanie pomóc. Ojciec Grzegorz posiadał specyficzny dar pomagania w takich przypadkach.

Gdy para starająca się o dziecko przychodziła do niego, robił z nimi solidny. Chyba to jak mówią niektórzy, uzyskana w ten sposób informacja była sukcesem zakonnika. Szczegół mało istotny był dla zielarza często niezwykle istotny, by efekt leczenia mógł dać dobry rezultat. Podobnie jak On w USA postępowali ojcowie metody, która nazywa się naprotechnologią.

W swoim życiu ojciec Sroka wykonał dla osób, które mają problemy z uzyskaniem potomstwa zalecenia praktyczne. Osobom bezpłodnym proponował substancje naturalne, które w takich przypadkach często doskonale przynosiły oczekiwany finał. Ilość par, które uzyskały pomoc od Grzegorza Sroki określa się w tysiącach.

Do najważniejszych zaleceń, które ojciec Sroka proponował zgłaszającym się do niego porom należą: rzucenie palenia, przede wszystkim przez kobietę, spożywanie produktów pszczelich, ziaren słonecznika. Miejsce do spania powinno być opromienione. Najlepsze godziny poczęcia to 2.00 – 5.00. Dobry okres dla poczęcia to taki, w który księżyc jest pomiędzy nowiem a pełnią czyli pierwsza kwadra.

Źródło: Poradnik uzdrawiacza – lek. med. Krzysztof Błecha