Katalog Presell Pages

Promowanie i reklama witryn internetowych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Ściągnij ebooka za darmo

Spoglądając kilka lub kilkanaście lat wstecz edukację zdobywaliśmy tylko w szkołach czy na uczelniach. By nadążyć istniejącej rzeczywistości trzeba ciągle swoją wiedzę uzupełniać. To czego uczymy się w szkole niestety do życia zbytnio się nie przydaje lub nie sprosta potrzebie. Pozostaje nam edukować się samodzielnie poprzez korzystanie z książek lub korzystaniu z różnego rodzaju kursów.

Obecnie w życiu technologia posuwa się do przodu bardzo szybko. Konieczna do edukacji literatura i książki już nie muszą być takie jakie znaliśmy od wielu lat. Niesłychanie użyteczne są w ostatnich latach książki w postaci elektronicznej czyli e-książki, ebooki, książki PDF.


Wydania cyfrowe to nic innego jak plik komputerowy. Do odczytu książek PDF potrzebujemy komputer, tablet, czytnik elektroniczny czy smartphon. Wielkość jednej książki cyfrowej jest tak niewielka, że w pamięci urządzenia do odczytu e-książek mieści się nawet wiele tysięcy książek PDF. Ograniczenie może stanowić tylko pamięć e-czytnika.

Przemierzając Internet wystarczy wpisać do wyszukiwarki stron np.: książki elektroniczne lub wydania cyfrowe i wyskoczy nam lista stron z których można pobrać zupełnie bezpłatnie interesującą nas e-książkę. Do takich serwisów należy ebookmedia.eu gdzie znajduje się spora ilość książek w postaci cyfrowej. Wystarczy tylko kliknąć i wybrany ebook jest za chwilę już u nas w komputerze.

Wszystkie znajdujące się w serwisie e-książki są bezpłatne. Niektóre książki są darmowe jako pełne wersje a pozostałe to obszerne fragmenty wydań komercyjnych. Zostało tylko zaprosić Cię do serwisu z darmowymi wydaniami elektronicznymi. Pobieraj ebooki za darmo i wzbogacaj swoją wiedzę.