Katalog Presell Pages

Promowanie i reklama witryn internetowych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Promieniowanie żył wodnych już nie groźne

W funkcjonowaniu organizmu ludzkiego sen jest bardzo istotny, o czym większość nie zdają sobie sprawy. Dla przykładu osoba, która ma 30 lat przespała przynajmniej teoretycznie 10 lat swojego życia! Niemożliwe? A jednak! Bierze się to stąd, że normalny człowiek potrzebuje ok. 8 godzin snu na dobę. Doba ma 24 godziny to 8 godzin stanowi właśnie 1/3 doby. Czyli 1/3 30 lat życia to 10 lat snu. Jeśli przesypiamy aż tyle to należy do tego bardzo konkretnie podchodzić. W czasie snu odnawiamy swoje siły. Gdy doskwiera nam jakaś przypadłość to właśnie wtedy najszybciej przychodzimy do zdrowia.

Biorąc te oraz inne jeszcze kwestie miejsce do spania powinno być należyte i bezpieczne. Oznacza to w praktyce, że musimy spać w miejscu pozbawionym wszelkich okoliczności, które to nasz zdrowy sen mogą zakłócić. A do tych okoliczności zaliczamy przede wszystkim promieniowania cieków wodnych czyli promieniowania geopatyczne. Płynące pod ziemią żyły wodne tworzą tzw. strefy geopatyczne, które to działają niekorzystnie na człowieka bez względu na odległość od tego niekorzystnego miejsca. Bez znaczenia czy nasze łóżko stoi na parterze czy na 10 piętrze. Promieniowanie jest tak samo silne.

Strefy geopatyczne zlokalizuje radiesteta oraz różdżkarz. Jest też domowy prosty sposób by znaleźć takie miejsca. Jeśli w domu mamy kota, to wystarczy obserwować jego zachowanie. Tam gdzie nasz ulubieniec najczęściej lubi się wylegiwać jest w zasadzie pewna strefą geopatyczną. I odwrotnie. Jeśli chcemy znaleźć korzystne miejsce do spania to z kolei pilnujemy zachowanie psa gdzie lubi przebywać. Tam gdzie pies wybierze sobie miejsce do spania my też możemy bezpiecznie i bez obaw o nasz organizm postawić łóżko.

W sprzedaży mamy wiele odpromienników, które to efektywnie likwidują niekorzystne działanie żył wodnych. Jednak można za darmo, również z dobrym skutkiem zabezpieczyć się przed szkodliwością stref geopatycznych. Często podziwiamy urokliwe kasztanowce, kiedy to w maju cudownie kwitną. Jesienią zbieramy je i nasze pociechy robią z nich ?ludziki?. Kasztany wykorzystywane są często jako surowiec w przemyśle. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, że kasztany są bardzo dobrymi naturalnymi odpromiennikami.

Kasztany zbieramy jesienią. Trzeba je dobrze wysuszyć. Tak przygotowane umieszczamy pod naszym miejscem do spania czyli w pojemniku na pościel. Nasze odpromienniki będą korzystnie działać 1 rok. Po roku wymieniamy je na nowe. Tworząc takie zabezpieczenie naszego łóżka można wyeliminować bóle głowy, bóle stawów oraz wiele innych dolegliwości.