Katalog Presell Pages

Promowanie i reklama witryn internetowych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Pozbądź się etatowego zajęcia

Strona stworzona głównie dla osób chcących robić coś więcej niż tylko pracować ciężko na etacie. Postępując w ten sposób nie można w żaden sposób realizować swoich marzeń i celów, ponieważ jesteśmy przez cały czas uzależnieni od swoich pracodawców. Pracując na etacie realizujemy cele pracodawcy. Nie mamy pewności jutra, ponieważ nasza sytuacja zależy od tego co postanowi i co zrobi nasz pryncypał.

Spostrzegł to już w swojej młodości Robert Kiyosaki, którego późniejsze życie przebiegało nieco inaczej niż większości ludzi. Kiyosaki został rentierem w wieku 47 lat. W publikacjach napisanych przez niego mówi co należy robić, jak postępować by doczekać się takiej sytuacji jak ta, w której on się znajduje.

Robert Kiyosaki to inwestor, nauczyciel i przedsiębiorca, a głoszone przez niego spostrzeżenia o bogaceniu się nie są zgodne z ogólnie panującymi opiniami. Zakwestionował on i zmienił to, jak o finansach myśli większość ludzi na świecie. Zanegował sens ?starych? rad typu: poszukaj sobie dobrą pracę, ciężko haruj, oszczędzaj pieniądze, spłacaj długi, inwestuj długoterminowo.

Na stronie Bogaty ojciec znajdziesz wiele propozycji, które pozwolą Ci osiągnąć wyższy poziom życia i cieszyć się dobrodziejstwami naszego świata, a nie ciężko pracować dla kogoś. Książki, multimedia oferowane przez nasz serwis nauczą cię mądrego inwestowania. Zapraszamy do serwisu Bogaty Ojciec.