Katalog Presell Pages

Promowanie i reklama witryn internetowych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Porzuć pracę na etacie

Serwis stworzony przede wszystkim dla ludzi chcących robić coś więcej niż tylko pracować ciężko na etacie. Postępując w ten sposób nie można w żaden sposób realizować swoich marzeń i celów, gdyż jesteśmy przez cały czas uzależnieni od swoich pracodawców. Praca na etacie to realizacja celów pracodawców. Nie wiesz co będzie jutro, gdyż nasza sytuacja zależy od tego co postanowi i co zrobi nasz pracodawca.

Zauważył to już jako młodzieniec Robert Kiyosaki, którego dalsze życie toczyło trochę w inny sposób niż większości ludzi. Kiyosaki stał się rentierem w wieku 47 lat. W publikacjach napisanych przez niego doradza co należy robić, jak postępować by doczekać się takiej sytuacji jak ta, w której on się znajduje.

Robert Kiyosaki to inwestor, nauczyciel i przedsiębiorca, a głoszone przez niego spostrzeżenia na temat tworzenia bogactwa nie są zgodne z ogólnie panującymi opiniami. Zakwestionował on i zmienił to, jak o finansach myśli większość ludzi na świecie. Zanegował sens ?starych? rad typu: znajdź sobie dobrą pracę, pracuj ciężko, oszczędzaj pieniądze, spłacaj długi, inwestuj długoterminowo.


Na stronie Bogaty ojciec znajdziesz wiele publikacji, które pozwolą Ci osiągnąć lepszy poziom życia i cieszyć się dobrodziejstwami naszego świata, a nie ciężko harować dla kogoś. Publikacje znajdujące się w ofercie serwisu nauczą cię rozsądnego inwestowania. Zapraszamy do serwisu Bogaty Ojciec.