Katalog Presell Pages

Promowanie i reklama witryn internetowych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Pieniądze z sieci – programy partnerskie

Najpopularniejszą i najlepszą jak do tej pory formą zarabiania w Internecie są programy partnerskie. Czym są programy partnerskie? Program partnerski to umowa między właścicielem pp, a autorem strony czyli Tobą. Firma proponuje reklamowanie jakiegoś produktu którym może być produkt lub usługa, a Ty u siebie robisz reklamę z linkiem, który prowadzi klienta do strony z produktem. W ten sposób zapewniasz firmie reklamę, a za sprzedany towar dostajesz uprzednio ustaloną prowizję partnerską. Twoje zyski z tego tytułu mogą być nieograniczone. Uzależnione to jest od Twojego zaangażowania i włożonego w to przedsięwzięcie czasu.

Bardzo często jest tak, że klient z Twojego polecenia wchodzi na witrynę zleceniodawcy, w pamięci przeglądarki zostają pliki Cookies, które są aktywne bardzo długo. Klient nawet po wielu miesiącach robi zakup u naszego zleceniodawcy, a Ty dostajesz zapłatę od tej transakcji. Aby zostać partnerem należy się zarejestrować na stronie właściciela programu. W zasadzie jest to już wszystko. Ściągamy reklamy ze strony programu, dodajemy je na naszą stronę i program jest już aktywny.

Oczywiście nie jest to wszystko, ażeby duża kasa napływała sama do naszej kieszeni. Najważniejsza jest tematyczna strona powiązana tematycznie z odpowiednim programem partnerskim. Tylko dostosowanie tematyki naszego serwisu z produktem jaki reklamujemy zapewni nam sukces. Nie można reklamować np. produktów erotycznych na stronie z artykułami dziecięcymi, bo skazani będziemy na niepowodzenie. Przykłady tego typu można powielać.Tylko reklama targetowana, docelowa jak jest w przypadku programów partnerskich daje gwarancję sukcesu.