Katalog Presell Pages

Promowanie i reklama witryn internetowych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Pieniądze z sieci ? programy partnerskie.

Najpopularniejszą i najlepszą jak do tej pory formą robienia biznesu w Internecie są programy partnerskie. Co to takiego program partnerski? Program partnerski to porozumienie między zleceniodawcą, a autorem witryny czyli Tobą. Ktoś proponuje reklame jakiegoś produktu którym może być produkt lub usługa, a Ty u siebie robisz reklamę z odnośnikiem prowadzącym do strony z programem partnerskim. W ten sposób zapewniasz firmie reklamę, a za upłynniony towar dostajesz uprzednio wynegocjowaną zapłatę partnerską. Twoje zyski z tego tytułu mogą być czasami bardzo duże. Wszystko zależy od włożonej pracy i włożonego w to przedsięwzięcie czasu.

Potencjalnyklient z Twojego polecenia wchodzi na stronę zleceniodawcy, zostają mu przypisane ?ciasteczka?, które są aktywne bardzo długo. Klient nawet po wielu miesiącach robi zakup u naszego zleceniodawcy, a Ty dostajesz pieniądze od tej operacji.
Aby zostać partnerem należy się zarejestrować na stronie programu.
W zasadzie jest to już koniec. Ściągamy materiały promocyjne od wydawcy, umieszczamy je na naszej stronie i program jest już zainicjowany.

Niestety nie jest to wszystko, ażeby gruba gotówka napływała sama do naszej kieszeni. Najważniejsza jest tematyczna strona powiązana tematycznie z danym programem partnerskim. Tylko dostosowanie tematyki naszej strony z tematem jaki reklamujemy zapewni nam powodzenie. Nie można reklamować np. produktów erotycznych na stronie z artykułami dla dzieci, bo skazani będziemy na niepowodzenie. Przykłady tego typu można powielać.
Tylko reklama targetowana, docelowa jak jest w przypadku programów partnerskich daje szansę powodzenia.