Katalog Presell Pages

Promowanie i reklama witryn internetowych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

No stress – Rafał Kołodziej

95% – tyle sami sobie wytwarzamy stresu! Tą statystyką można się zestresować. Specjaliści wykonali badania i stwierdzili że około 80% sytuacji, jakimi się stresujesz, nigdy Nie będzie miało miejsca, jest fantazją lub już się wydarzyło w przeszłości.

W ciągu dnia kumulujemy w sobie negatywne emocje i napięcia. Większość z nas nieświadomie popełnia błąd i za bardzo się spina. Co jest najskuteczniejsze na poradzenie sobie z tym i jak zlikwidować stres.

Najgorsze jest to, że stres jest naturalną reakcją na nasze życie, jednak gdy jest go za dużo to odbija się to na nas niekorzystnie. Mamy wtedy ograniczone możliwości i brak nam spokoju. Choćby dlatego warto opanować umiejętność zwalczania stresu. Życie wtedy stanie się lżejsze i o wiele przyjemniejsze.

Stres sam w sobie nie jest tak niebezpieczny jak Twoja reakcja na niego. Nieodpowiednie zachowanie może doprowadzić Cię do depresji lub nerwicy. Z tej książki dowiesz się jak w trudnych sytuacjach zachować zimną krew i niepotrzebnie się nie stresować.

Rafał Kołodziej o sobie:

„Kiedyś stres był ze mną stale. Stresowałem się zarówno sprawami na pozór ważnymi, jak i najmniejszymi błahostkami. Byłem kłębkiem nerwów? wystraszony, niespokojny, wciąż zmęczony. Zacząłem się zastanawiać – Dlaczego tak jest? W końcu było wokół mnie tak wiele osób z większymi problemami, a nie poddawali się emocjom w takim stopniu jak ja. Rozpoczęły się moje poszukiwania.

W książce tej znajdziesz wszystko, co niezbędne do tego by osiągnąć spokój i cieszyć się życiem.

Problem polega na tym, by odpowiednio nastawić umysł, by w trudnych sytuacjach nie stresować się. Metody walki ze stresem z tej publikacji są proste i łatwe do zastosowania. Można z nich korzystać bez specjalnego przygotowania. Autor zapewnia, że są skuteczne i działają, bo wypróbował je na sobie.

Nie szukaj więc dalej, bo wszystko co potrzebujesz by skończyć ze stresem masz przed sobą w książce „No stress”

Lektura tej publikacji pozwoli też na zlikwidowanie lęków, co może spowodować, że nieosiągalne kiedyś marzenia staną się faktem! Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla ludzi, którzy w krytycznych sytuacjach potrzebują pomocy. Również dla tych, którzy uważają wędrówkę przez życie jako niekończącą się lekcję, prowadzącą do doskonałości.