Katalog Presell Pages

Promowanie i reklama witryn internetowych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Nauka finansów w niekonwencjonalny sposób

Finansowa twierdza – Daniel WilczekFinansowa twierdza to publikacja dla tych, którzy są gotowi wziąć życie w swoje ręce i się bogacić oraz osiągać cele. Doskonalszej publikacji o pieniądzach i rynku walutowym nie ma! Rewelacja, rewelacja i jeszcze raz rewelacja, doskonały pomysł, fabuła, idealne nawiązanie i świetne skojarzenia czytającego w trakcie lektury! Naprawdę bardzo wartościowa książka! Dzięki niej zrozumiesz rynek walutowy i nie tylko. Czytają Finansową twierdzę w prosty i przystępny sposób dowiesz się jak zyskać wolność finansową.


Nikt kogo znam nie pisze o finansach wykorzystując opowieść. Za autorem D. Goldmanem autorem ?Inteligencji emocjonalnej?, jest to idealny sposób, by kogoś czegoś nauczyć. Opowieści mają tak dużą skuteczność, ponieważ trafiają prosto do serca czytelnika. Jest to sposób uczenia incepcyjnego, tak chętnie teraz promowany. Badania wskazują, że gdy człowiek się dobrze bawi lub słucha historii, nawet się nie spodziewa, kiedy pewne idee są zaszczepiane w jego głowie. Można więc nazwać to nauką bez wysiłku.


Finansowa twierdza napisana jest tym samym stylem co „Armia Cesarza”, spotykamy w niej wielu bohaterów z poprzedniej publikacji, ale nie trzeba znać treści tej pierwszej, aby zrozumieć tę. Publikacja ma jednak jedną wadę. Niekiedy trzeba wykazać się dużą inteligencją, aby połączyć ze sobą niektóre fakty. Jednak ludzie, czytający książki, to najczęściej grupa bardzo wykształcona i inteligentna.

Finansowa twierdza – pobierz ebooka