Katalog Presell Pages

Promowanie i reklama witryn internetowych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Naturalne zabezpieczenie miejsca do spania

W działaniu organizmu ludzkiego nocny odpoczynek jest bardzo istotny, o czym niektórzy nie zdają sobie sprawy. Dla przykładu osoba, która ma 30 lat spędziła w sypialni przynajmniej teoretycznie 10 lat swojego życia! Niemożliwe? A jednak! Bierze się to stąd, że normalny człowiek potrzebuje ok. 8 godzin snu na dobę. Doba ma 24 godziny to 8 godzin stanowi właśnie 1/3 doby. Czyli 1/3 30 lat życia to 10 lat snu. Jeśli przesypiamy aż tyle to należy do tego bardzo poważnie podchodzić. W czasie snu odnawiamy swoje siły. Gdy doskwiera nam jakaś przypadłość to właśnie wtedy najprędzej przychodzimy do zdrowia.

Biorąc te oraz inne jeszcze kwestie miejsce do spania powinno być odpowiednie i bezpieczne. Oznacza to w praktyce, że musimy spać w miejscu pozbawionym wszelkich okoliczności, które to nasz prawidłowy sen mogą zakłócić. A do tych okoliczności zaliczamy przede wszystkim promieniowania cieków wodnych czyli promieniowania geopatyczne. Płynące pod ziemią cieki wodne tworzą tzw. strefy geopatyczne, które to działają niekorzystnie na ludzki organizm bez względu na odległość od tego feralnego miejsca. Nie ma znaczenia czy nasze łóżko znajduje się na parterze czy na 10 piętrze. Promieniowanie jest tak samo silne.


Strefy geopatyczne zlokalizuje radiesteta oraz różdżkarz. Jest też domowy prosty sposób by znaleźć takie miejsca. Jeśli w domu mamy kota, to wystarczy monitorować jego zachowanie. Tam gdzie nasz ulubieniec najczęściej lubi się wylegiwać jest w zasadzie pewna strefą geopatyczną. I na odwrót. Jeśli chcemy znaleźć dobre miejsce do spania to z kolei obserwujemy psa gdzie lubi odpoczywać. Tam gdzie pies znajdzie sobie miejsce do spania my też możemy bezpiecznie i bez obaw o nasz organizm ustawić łóżko.

Istnieje wiele odpromienników, które to skutecznie neutralizują niekorzystne działanie żył wodnych. Jednak można bez kosztów, również skutecznie zabezpieczyć się przed szkodliwością stref geopatycznych. Często podziwiamy urokliwe kasztanowce, kiedy to w maju pięknie zakwitają. Jesienią zbieramy je i nasze pociechy robią z nich „ludziki”. Kasztany wykorzystywane są przede wszystkim jako surowiec w przemyśle. Mało kto wie, że kasztany są bardzo dobrymi naturalnymi odpromiennikami.

Kasztany zbieramy jesienią. Trzeba je dobrze wysuszyć. Przygotowane w ten sposób kładziemy pod naszym miejscem do spania czyli w pojemniku na pościel. Nasze odpromienniki będą skutecznie nas chronić 1 rok. Po tym czasie wymieniamy je na nowe. Tworząc takie zabezpieczenie miejsca do spania można wyeliminować bóle głowy, bóle stawów oraz wiele innych dolegliwości.