Katalog Presell Pages

Promowanie i reklama witryn internetowych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Terapeuta, mistrz bioenergoterapii – Roman Plaskota

Roman Plaskota to znany w Polsce i zagranicą znakomitym mistrzem bioenergoterapii. Ma tytuł starszego bioenergoterapeuty. Nauki pobierał u takich sław jak: Stefan Nardelli, Nora Nix oraz Lech Stefański.

O fakcie, że jest w stanie pomagać ludziom chorym zorientował się będąc 13 letnim młodzieńcem. Matka jego poważnie zachorowała. Załamany syn tulił się do niej i trzymał swoje ręce na niej. Następnego matka wstała i zaczęła wykonywać roboty domowe.

Uzdrowiciel leczy choroby przez dotyk pacjenta i na odległość. Rozpoznaje choroby ze zdjęcia i wpłynąć na chorobę zdalnie. Przeprowadza również z pozytywnym skutkiem seanse zbiorowe. Jednak najskuteczniejszy jest bezpośredni kontakt z bioenergoterapeutą. Najlepszy efekt leczenia jest uzyskiwany po trzech zabiegach uzdrowiciela. Często jednak już po pierwszej wizycie oznaki choroby ustępują.

Jest jednym z nielicznych uzdrowicieli, którzy wykonują operacje fantomowe. Są to bezbolesne operacje po których efekt jest taki sam jak po tradycyjnej operacji chirurgicznej z tą różnicą, że u pacjenta nie ma blizny po zabiegu.

Najczęstszymi dolegliwościami, które są leczone przez Romana Pluskotę to: mięśniaki, torbiele, guzy, migreny, zaburzenia układu pokarmowego, choroby nerek, schorzenia kręgosłupa oraz wiele innych.

Kontakt z Romanem Plaskotą