Katalog Presell Pages

Promowanie i reklama witryn internetowych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Leczenie bezsenności

Bezsenność jest utrapieniem przede wszystkim ludzi starszych. Bardzo często doskwiera Także młodemu pokoleniu. Przyczyn bezsenności jest ogrom. Nadmierne przemęczenie, zła lokalizacja miejsca snu, przewlekłe choroby, zły tryb życia, nadciśnienie, złe odżywianie. Obfite objadanie się na krótko przed położeniem się utrudnia zasypianie oraz sen jest bardzo nerwowy i płytki, niejednokrotnie z koszmarami. Nadużywanie płynów pobudzających jak kawa czy cola też wpływa bezsenność.

Problemy w zasypianiu najodpowiedniej eliminować naturalnymi sposobami. Dobrze jest unikać farmaceutyków. W czasie kuracji najbardziej pomocnymi mogą okazać się zioła. Rewelacyjne działanie w eliminowaniu bezsenności ma mikstura ziołowa Ojca Grzegorza Sroki składająca się z róży, rumianku, dziurawca, melisy, kozłka, arcydzięgla. Dla młodych ludzi odpowiednim środkiem jest syrop ziołowy Melisal.


W leczeniu problemów w zasypianiu oprócz stosowania preparatów ziołowych nie należy zapominać o magnezie, wpływa on korzystnie na pracę mózgu i zwalcza stres. Należy też pamiętać o odpowiednim trybie życia, który zapobiega problemom z zaśnięciem (spacery, przewietrzenie sypialni, odpowiednie odżywianie).