Katalog Presell Pages

Promowanie i reklama witryn internetowych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Książki elektroniczne

Rozkwit nowoczesnych technologii obserwujemy codziennie. Nieustannie zmieniamy wszystko. Celem jest wygoda i poprawa naszego życia. Jest pewna dziedzina, co do której niektórzy są bardzo sentymentalni. Mam na myśli książkę. Zawsze była papierowa, można ją było dotknąć. Już od jakiegoś czasu, nie jest to oczywiście szał ostatnich dni, zaczęły się pojawiać publikacje w postaci elektronicznej. Dla tych, którzy jeszcze tego nie znają (a są niestety jeszcze tacy ludzie) krótkie wyjaśnienie. Publikacje elektroniczne lub e-książki zwane przeważnie ebookami są plikami najczęściej w postaci PDF.


Jest to obecnie najwygodniejszy format i możemy go odczytać na komputerze, palmtopie, telefonie komórkowym oraz na czytniku elektronicznym zwanym e-czytnikiem. Jest to bardzo wygodny sposób, ponieważ wydania elektroniczne fizycznie nie zajmują nam w ogóle miejsca. Wgrywamy je do naszego czytnika lub innego urządzenia i w każdej chwili możemy do niego zajrzeć i rozkoszować się naszą ulubioną lekturę. Będąc np. na spacerze mamy w kieszeni małe urządzonko w pamięci którego znajduje się nawet kilkaset książek. Z myślą popularyzacji e-wydań powstała ta witryna. Autor witryny skupił się przede wszystkim na funkcjonalności serwisu, nie na wyglądzie, co przede wszystkim ułatwia kontakt ze stroną.

Znajdziesz tutaj ebooki, audiobooki oraz szkolenia on-line. Nowości uaktualniane na bieżąco. Oferowane pozycje uszeregowane są tematycznie. Poruszanie się po serwisie jest dziecinnie łatwe, nawet dla osób mających niewiele wspólnego dotąd z komputerem i internetem. Nawigacja jest bardzo prosta i intuicyjna. Oferta serwisu jest efektem współpracy z najlepszymi wydawnictwami w kraju. Stuprocentowa gwarancja zadowolenia. W przypadku niezadowolenia z zakupu zwrot wpłaconych pieniędzy. Serwis oferuje również czytniki elektroniczne. Dane techniczne do wglądu.

E-wydania oferowane przez serwis to wydania darmowe oraz komercyjne. Przed dokonaniem zakupu wydania komercyjnego można sobie ściągnąć fragment ebooka. Pozostało tylko zaprosić Państwa do zapoznania się z zawartością serwisu EbookMedia.eu. Zapraszamy.

Comments

Pingback from Ciekawe książki w wersji cyfrowej | Wielotematyczny Katalog Stron
Time 29 sierpnia 2013 at 14:10

[…] Sieć wystarczy wklepać w wyszukiwarkę np.: książki elektroniczne lub wydania cyfrowe i wyskoczy nam lista stron z których można pobrać całkiem bezpłatnie […]