Katalog Presell Pages

Promowanie i reklama witryn internetowych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Kalkulator zdolności kredytowej

Przedwczoraj w czasie rozmowy z kolegą wyszedł temat większych zakupów min sprzętów RTV i AGD do domu. Oferty sklepów są dzisiaj bardzo duże. Nieźle to wszystko wygląda w sklepie. I tutaj mały problem; skąd na to wszystko wytrzasnąć kasę? Wtedy to kolega Robert zapytał: nic nie wiesz o szybkich pożyczkach pozabankowych? Pytam co to takiego szybkie pożyczki?

Na to kolega odpowiada mi, że są instytucje finansowe tzw. pozabankowe, które proponują pożyczki bez zaświadczeń przez Internet. Jest to niezwykle fajna sprawa. Szukasz w Internecie jakiegoś kalkulatora zdolności kredytowej i w zasadzie od razu masz informację czy jesteś w stanie dostać pożyczkę. Wymagania co do klientów są często małe w porównaniu z klasycznym kredytem ratalnym czy innym na przykład takim, w którym potrzeba zabezpieczenia pod postacią jednej lub dwóch osób nazywanych żyrantami.

Wypełnienie wniosku odbywa się w Internecie. Wchodzisz na stronę banku lub firmy oferującej pożyczki pozabankowe online i wypisujesz wniosek. Nie musimy mieć do tego w ogóle zaświadczeń o zarobkach ani innych tego typu dokumentów. Jedynie co jest koniecznością w takich przypadkach to dowód osobisty. Po wpisaniu niezbędnych danych po krótkim czasie następuje weryfikacja. Zazwyczaj w większości przypadków jest ona pozytywna. Pożyczkę wpłacają nam w ciągu kilkunastu minut, jeżeli mamy konto bankowe.

Jeśliby się okazało, że nie posiadamy jeszcze swojego rachunku bankowego to najpierw trzeba je założyć. Dobrze jest wtedy poszukać jakiś ranking rachunków bankowych i musimy wyszukać odpowiedniego rachunku dla siebie, myślę, że optymalne dla nas będzie darmowe konto, które nie będzie nas nic kosztować.