Katalog Presell Pages

Promowanie i reklama witryn internetowych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Jak zarabiać przez Internet w czasie COVID-19

praca zdalna

Zarabianie w czasie epidemii

Zarabianie w internecie stało się dość popularnym rozwiązaniem dla wielu osób i nawet sam właściciel Facebooka wspomina o tym, że 50% jego pracowników zaczęło pracować w ten sposób. Jednak po wpisaniu zapytania “Jak zarabiać w internecie” w wyszukiwarce zazwyczaj widzimy w wynikach dość wątpliwe oferty typu: forex, opcje binarne, programy revshare, MLM, czy kursy zarabiania.

Co jeżeli poszukujemy dodatkowego, bądź stałego zarobku i nie chcemy wchodzić w żadne programy, piramidy, czy w inwestycje, bądź “naganianie” ludzi? Co jeżeli nie chcemy narażać naszego zdrowia i zdrowia najbliższych w związku z COVID-19 i poszukujemy pracy zdalnej?

Dodatkowy zarobek, czy praca na stałe

W związku z zaistniałą w 2020 roku sytuacją i epidemią COVID-19 coraz więcej osób poszukuje pracy zdalnej. Nie chcą oni się narażać. Nie chcą narażać zdrowia bliskich. A przebywanie w zatłoczonych biurach jest wręcz igraszką z losem. Osoby poszukują pracy zdalnej. Powinny one zdecydować się, czy pracy zdalnej ale dodatkowej, czy zdalnej ale na stałe. Bo jest tu zasadnicza różnica.

Realne zarobki w internecie?

Istnieją sposoby szybkiego zarobku dodatkowej gotówki przez internet, które są proste i polegają zazwyczaj na przetestowaniu jakiejś usługi. Jednak ciężko w tym wypadku o mówienie o stałej pracy przez internet, bo pomimo tego, że zrobić można łatwo to tych zleceń nie jest dużo.

Zazwyczaj można realnie zarobić przy testach różnego rodzaju fintechów, które szturmują europejskie rynki i przyznają pieniężne bonusy powitalne dla nowych użytkowników. Co jednak gdy chcemy zarabiać przez internet i pożegnać się z męczącą pracą na etacie?

Stała praca zdalna online

Nie ma złotego środka dla osób, które pragną zarabiać zdalnie online. Nie ma również magicznych stron z stałą pracą przez internet. Nie warto tracić czasu na piramidy i internetowych ekspertów afiliacji (oczywiście uogólniając).

Istnieją za to różne rozwiązania, które pozwalają na czerpanie realnych zysków co miesiąca przy wykorzystaniu pracy internetowej. Warto zrobić sobie research tych metod i zastanowić się, która nam odpowiada, a następnie rozpocząć swoją przygodę z zarabianiem przez internet.

Przykłady pracy online z realnymi zarobkami:

  • programy afiliacyjne,
  • blogowanie,
  • zarabianie na kanale YouTube,
  • pozycjonowanie stron,
  • copywriting,
  • projektowanie grafiki,
  • prowadzenie profili Social Media firm,
  • tworzenie stron internetowych,
  • płatne ankiety.

Podsumowanie

Nie ma złotego Graala zarabiania w Internecie. Wiele osób, które chcą przejść na pracę zdalną w związku z COVID-19 powinno zacząć od wspomnianego researchu, by zobaczyć “z czym to się je” i jak wygląda jaki sposób zarabiania.