Katalog Presell Pages

Promowanie i reklama witryn internetowych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Finansowa twierdza – Daniel Wilczek

Finansowa twierdza to poradnik dla ludzi, którzy są gotowi wziąć życie w swoje ręce i się bogacić oraz osiągać cele. Lepszej książki o pieniądzach i rynku walutowym nie ma! Rewelacja, rewelacja i jeszcze raz rewelacja, świetny pomysł, doskonała, idealne nawiązanie i bardzo dobre skojarzenia czytającego w trakcie lektury! Naprawdę bardzo wartościowa książka! Dzięki niej zrozumiesz rynek walutowy i nie tylko. Czytają Finansową twierdzę w prosty i zrozumiały sposób poznasz jak zdobyć wolność finansową.

Nikt na świecie nie pisze o finansach za pomocą opowieści. Według Dawida Golemana autora „Inteligencji emocjonalnej”, jest to idealny sposób, by kogoś czegoś nauczyć. Opowieści mają tak dużą efektywność, ponieważ trafiają prosto do serca czytelnika. Jest to sposób uczenia incepcyjnego, tak chętnie teraz promowany. Badania pokazują, że gdy człowiek się świetnie bawi lub słucha historii, nawet nie wie, kiedy pewne idee są zaszczepiane w jego umyśle. Można więc nazwać to uczeniem bez wysiłkowym.

Finansowa twierdza napisana jest tym samym stylem co „Armia Cesarza”, uczestniczy w niej wielu bohaterów z poprzedniej publikacji, ale nie trzeba znać treści tej pierwszej, aby zrozumieć tę. Omawiana książka ma jednak jedną wadę. Czasami trzeba wykazać się dużą inteligencją, aby połączyć ze sobą pewne fakty. Jednak ludzie, którzy czytają książki, to z reguły grupa bardzo wykształcona i inteligentna.