Katalog Presell Pages

Promowanie i reklama witryn internetowych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Edward Pietrzyk – Medycyna alternatywna

Należy do najefektywniejszych polskich bioenergoterapeutów. Przez wiele lat w piśmie ?Uzdrawiacz? bywał na wysokim miejscu w pierwszej dziesiątce najlepszych uzdrowicieli w Polsce. W 1999 roku został „Najlepszym Uzdrowicielem w Polsce”. Pietrzyk ma ukończonych wiele kursów z zakresu bioenergoterapii, radiestezji, masażu oraz homeopatii.

W leczeniu stosuje różne swojego autorstwa metody terapeutyczne. Mimo długiej praktyki ciągle podnosi swoje kwalifikacje przede wszystkim pogłębiając teorie. Metody leczenia Edwarda Pietrzyka są bardzo skuteczne w leczeniu bardzo różnych chorób. Dowodem na to są robione badania medyczne osób, które skorzystały z pomocy tego bioenergoterapeuty przed i po zabiegach leczniczych uzdrowiciela.

Niejednokrotnie cierpiący w oczekiwaniu na zabiegi chirurgiczne skorzystali z pomocy uzdrowiciela i często zabieg okazał się niepotrzebny. Jego zabiegi uzdrowicielskie pomogły w dużo przypadkach ludziom z bardzo ciężkimi chorobami. Nigdy nie próbował wmawiać leczonym, żeby rezygnowali z wizyt u lekarzy. Uważa, że medycyna alternatywna doskonale wspomaga medycynę akademicką i nie powinny ze sobą konkurować. Często uzdrowiciel leczył chorych za darmo pomocy za okazaniem darmowych kart wstępu.


Incoming search terms:

  • Bioenergoterapiapietrzyk