Katalog Presell Pages

Promowanie i reklama witryn internetowych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Copywriting – większ sprzedaż nawet o 1800%

Najlepsi i najzdolniejsi autorzy reklam inkasują olbrzymie zapłaty za napisanie reklamy. Prowizje rozpoczynają się od kilku tysięcy dolarów, a kończą nawet na 300 tysiącach za jeden tekst reklamowy!

Dla przykładu Gary Bencivenga przedstawia swoim klientom sprawę jednoznacznie: Honorarium moje za tą pracę to 100 tysięcy dolarów, albo 25 tysięcy z góry plus 5% z zysków ze sprzedaży produktu, dla którego będę pisać ofertę. Joe Vitale z kolei zgarnia średnio $12,500 do $25,000 za stworzenie oferty.

50 do 60% czasu na stworzenie oferty autorzy poświęcają nagłówkowi, ponieważ on dyktuje ton, motyw i koncepcję całej oferty. Chcąc zmienić motyw, należy zmienić nagłówek … i tworzyć wszystko od nowa gdyż musi się on idealnie dopasowywać w całą resztę.

Możesz mieć te przemawiające nagłówki bezpłatnie i zawsze pod ręką – dopasowane wprost do twoich produktów i usług. Autor skompletował je i wydał publikację ze zbiorem najsilniejszych nagłówków z 97 światowej-klasy ofert reklamowych.

Ten sam tekst reklamowy, opatrzony innym nagłówkiem, różni się bardzo w osiąganych rezultatach. Nie jest rzadkością, że zmiana nagłówka pomnaża wyniki ponad pięć lub dziesięć razy.


Zamów kurs