Katalog Presell Pages

Promowanie i reklama witryn internetowych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Bezpieczne miejsce do spania

W działaniu organizmu ludzkiego sen jest bardzo istotny, o czym większość nie zdają sobie sprawy. I tak osoba, która ma 30 lat przespała przynajmniej teoretycznie 10 lat swojego życia! Niemożliwe? A jednak! Bierze się to stąd, że przeciętny człowiek potrzebuje ok. 8 godzin snu na dobę. Doba ma 24 godziny to 8 godzin stanowi właśnie 1/3 doby. Czyli 1/3 30 lat życia to 10 lat snu. Jeśli przesypiamy aż tyle to należy do tego bardzo konkretnie podchodzić. Podczas snu odnawiamy swoje siły. Gdy doskwiera nam jakaś przypadłość to właśnie wtedy najszybciej przychodzimy do zdrowia.

Rozpatrując te oraz inne jeszcze kwestie miejsce do spania powinno być odpowiednie i bezpieczne. Oznacza to w praktyce, że musimy spać w miejscu pozbawionym wszelkich okoliczności, które to nasz zdrowy sen mogą zakłócić. A do nich zaliczamy przede wszystkim promieniowania cieków wodnych czyli promieniowania geopatyczne. Płynące pod ziemią cieki wodne tworzą tzw. strefy geopatyczne, które to działają niekorzystnie na ludzki organizm bez względu na odległość od tego feralnego miejsca. Bez znaczenia czy nasze łóżko znajduje się na parterze czy na 10 piętrze. Promieniowanie jest tak samo silne.


Strefy geopatyczne zlokalizuje radiesteta oraz różdżkarz. Istnieje też domowy prosty sposób by odnaleźć takie miejsca. Jeśli w domu mamy kota, to wystarczy monitorować jego zachowanie. Tam gdzie kot najczęściej lubi się wylegiwać jest w zasadzie pewna strefą geopatyczną. I odwrotnie. Jeśli chcemy znaleźć dobre miejsce do spania to z kolei pilnujemy zachowanie psa gdzie lubi przebywać. Tam gdzie pies wybierze sobie miejsce do spania my też możemy bezpiecznie i bez obaw o nasz organizm postawić łóżko.

W sprzedaży mamy wiele odpromienników, które to efektywnie neutralizują niekorzystne działanie cieków wodnych. Jednak można bez kosztów, również z dobrym skutkiem zabezpieczyć się przed szkodliwością stref geopatycznych. Często podziwiamy urokliwe kasztanowce, kiedy to w maju cudownie kwitną. Zbieramy owoce tego drzewa i nasze dzieci robią z nich ?ludziki?. Kasztany wykorzystywane są często jako surowiec w przemyśle. Mało kto wie, że kasztany są skutecznymi naturalnymi odpromiennikami.

Kasztany zbieramy jesienią. Trzeba je dobrze wysuszyć. Przygotowane w ten sposób umieszczamy pod naszym miejscem do spania czyli w skrzynce na pościel. Nasze odpromienniki będą korzystnie działać 1 rok. Po roku wymieniamy je na nowe. Stosując takie zabezpieczenie naszego łóżka można wyeliminować bóle głowy, bóle stawów oraz wiele innych dolegliwości.