Katalog Presell Pages

Promowanie i reklama witryn internetowych

Skip to: Content | Sidebar | Footer

Bezpieczeństwo w solarium

Osoby o jasnej karnacji mają w swojej skórze niewielką zawartość melaniny. W związku z tym długotrwałe opalanie znacznie zwiększa u nich ryzyko zachorowania na raka skóry. Takie osoby jednak nie muszą unikać słońca czy solarium, ale muszą zadbać o kremy do opalania, zawierające wysokie filtry UV. Na rynku istnieją kremy do opalania w solarium, przeznaczone specjalnie dla osób z jasną karnacją. Zawierają one odpowiednie filtry, a jednocześnie przyspieszają opalanie.

Korzystanie z solarium powinno być poprzedzone dokładnym oczyszczeniem skóry. Przede wszystkim niewskazane jest używanie kosmetyków przeznaczonych do makijażu, ponieważ blokują one pory i zmniejszają efekty opalania. Nie należy również stosować żadnych balsamów, bowiem nie posiadają one filtrów UV i nie stanowią bariery ochronnej dla skóry. Na początku opalania trzeba zastosować specjalne kosmetyki solaryjne, które zawierają w sobie odpowiednie składniki odżywcze.

Częste opalanie się w solarium bez używanie odpowiednich kosmetyków może prowadzić nie tylko do fatalnego wyglądu skóry, ale również do licznych chorób, z nowotworem włącznie. Jednakże kosmetyki do solarium bardzo skutecznie eliminują niebezpieczeństwo i pielęgnują ciało. Kosmetyki do solarium to nowoczesna formuła wszelkich składników, które nie tylko chronią skórę, ale również przyspieszają opaleniznę, wpływają na jej naturalność i nawilżają.

Ślub czy Sylwester są takimi imprezami, przed którymi chętnie udajemy się do solarium, by nasza skóra nabrała ładnej brązowej barwy. Dzięki solarium, opalenizny możemy dorobić się łatwo, szybko i bez względu na pogodę. Jednak, by była ona naturalna, a nasza skóra wyglądała zdrowo i pięknie musimy stosować kosmetyki do opalania w solarium. Pozwolą one uzyskać szybsze efekty i dłużej cieszyć się opalenizną. Ponadto nadadzą skórze naturalny wygląd i nawilżą ją.

Wszystko, co robimy z umiarem nie powinno zaszkodzić naszemu organizmowi. Również korzystanie z solarium, o ile jest krótkotrwałe i ma na celu zdobycie pierwszej subtelnej opalenizny może nawet pozytywnie wpłynąć na wygląd naszej skóry. Decydując się jednak na opalanie w solarium powinniśmy nabyć odpowiednie Kosmetyki do opalania, które pozwolą nam na przyspieszenie procesu opalania i zapewnią odpowiednią pielęgnację naszej skórze. Kosmetyki do opalania mają również zalety.